HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Dr. Psk. Dan. Fatma KIRIMLI

2003 yılında Hacettepe Üniversitesi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü’nü bitirmiştir. 2007 yılında aynı üniversitede Psikolojik Danışma ve Rehberlik Bölümü’nü tamamlayarak bilim uzmanlığı derecesini, 2017 yılında Gazi Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi programını tamamlayarak doktora derecesini almıştır.

Ülkemizde çeşitli özel ve devlet hastanelerinde, okullarında psikolojik danışmanlık yapmıştır. Polonya ve İtalya gibi ülkelerde mesleki deneyim kazanmak için eğitimler almıştır. Aile mahkemelerinde bilirkişilik yapmaktadır. Hacettepe Üniversitesi ve Ankara Üniversitesi’nde çeşitli dersler vermektedir. 2012 yılından itibaren Prof. Dr. Ceylan Daş’tan bireysel terapi almaktadır. 2017 yılında Geştalt Terapi Derneği bünyesinde başlayan Geştalt Terapi eğitimi halen sürmektedir. Bunun yanısıra Haydi Birlikte Bir Film İzleyelim, İçimdeki Kahramana Yolculuk, Yazı mı Tura mı Geştalt yaşantı gruplarına katılmıştır.

Kurucusu olduğu Özel Kırımlı Aile Danışma Merkezi’nde danışanlarına hizmet vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda 2018 yılında kurmuş olduğu Boşanmaya Uyum Programı Derneği’nin kurucu üyesi, yönetim kurulu başkanı ve eğiticisidir. Bunun yanısıra Gestalt Terapi Derneği Yönetim Kurulunda görev almaktadır.